Equip directiu

 

Núria Vallduriola
Directora
nvallduriola@inspedralbes.cat

Tomeu Cantallops
Cap d’estudis d’ESO
tcantallopsma@inspedralbes.cat

Isabel Cabot
Cap d’estudis de Batxillerat
icabot@inspedralbes.cat

Iriana Bonet
Cap d’estudis d’FP
ibonet@inspedralbes.cat

Roger Company
Coordinador pedagògic
rcompanypa@inspedralbes.cat

Nuria Montolio
Secretària acadèmica
nmontolio@inspedralbes.cat

Mònica Corretger
Administradora
mcorret4@inspedralbes.cat

Equip de coordinació docent i PAS

Laura Matas
Coordinadora de 1r ESO

Sílvia Morales
Coordinadora de 2n ESO

María Rodríguez
Coordinadora de 3r ESO

Mar Gisbert
Coordinadora de 4t ESO

Marta Galindo
Coordinadora de 1r de Batxillerat i del Batxillerat internacional

Isidoro Márquez
Coordinador de 2n de Batxillerat

Iriana Bonet
Coordinadora de Cicles formatius

Carme Prats
Coordinadora d’Orientació

Lluïsa Pla
Coordinadora d’activitats culturals

Elena Laudo
Coordinadora de prevenció de riscos laborals

Ermengol Bota
Coordinador digital (TIC)

Toni Díaz
Coordinador pàgina web

Susana Garaizábal
Coordinadora de gestió Clickedu

Josep Mezquita
Coordinador de suport al funcionament

Eva Jordana
Coordinadora CLIL/AICLE

Núria Vallduriola
Coordinadora del Màster de professorat

Miquel Contreras
Coordinador de sortides/Projectes europeus

Teresa Gistau
Coordinadora FPDual

Joaquim Pintado
Coordinador de Mobilitat
mobilitat@inspedralbes.cat

Marc Alonso
Coordinador d’InnovaFP (Innovació)
innovafp@inspedralbes.cat

Ana Sandoval
Coordinadora d’EmprènFP (Emprenedoria) i d’OrientaFP
emprenfp@inspedralbes.cat
orientafp@inspedralbes.cat

Maribel Madueño
Coordinadora d’ActivaFP i d’EnglishFP (CLIL/AICLE)
activafp@inspedralbes.cat
englishfp@inspedralbes.cat

Toni Díaz
Coordinador de Qualitat
qualitat@inspedralbes.cat

Ángela Garcia
Coordinadora de Formació professional i d’EmpresaFP
empresafp@inspedralbes.cat